Kategori: e-pazarlama

E PAZARLAMA VİDEO

https://www.youtube.com/results?search_query=E+PAZARLAMA e- PZLM Dijital Pazarlama dijital-pazarlama-eitimi SEM NEDİR? seo-nedir Arama motoru pazarlaması (SEM) ile ilgilenen kişilerin aşina olması gereken başlıca terimleri aşağıda maddeler halinde sizlerle paylaşacağız. Click Through (Tıklama) Click… Read more »

İnternet Üzerinden Pazarlama (e-pazarlama)

Kaynak http://isletmebolumudersnotlari.blogspot.com/2013/03/internette-pazarlama-l-e-ticaretnedir-l.html E-ticaret Nedir? https://www.slideshare.net/suleymanbayindir/11-blm-e-pazarlama Elektronik Ticaretin Farkı E-ticaret ve Klasik Ticaret l İletişim iki yönlü l Geri besleme kolay l İnteraktivite E-ticaret ve Yeni Ekonomi l Dijitalleşme l Globalleşme… Read more »

Yeşil Pazarlama

çevre bilinci https://dergipark.org.tr/download/article-file/70189 Sosyal sorumluluk kavramı işletmelerin toplumda ahlâkî birer araç olarak yer almaları ve toplum amaçlarıyla uyumlu faaliyet göstermeleri düşüncesine dayanır. Sosyal sorumluluk, tüm bireylerin ve yönetimlerin, içinde yaşadıkları… Read more »

e pazarlama

E-Pazarlama Nedir? e-ticaret-sitelerinde-olmasi-gereken-onemli-ozellikler SATIŞLARI ARTTIRICI E-TİCARET PAZARLAMA STRATEJİLERİ E-TİCARET SİTELERİNDE BLOG KULLANMAK NEDEN ÖNEMLİ? Internet üzerinde iş yapmanın başlıca avantajlarını söyle sıralayabiliriz: * Çok daha büyük bir kitleye ulaşabilme imkânı… Read more »